Подання

Подання он-лайн

Ви вже маєте обліковий запис/пароль для сайту "Наукові конференції Львівського національного університету імені Івана Франка"?
Увійти до системи

Потрібен обліковий запис/пароль?
Зареєструватись

Registration and login are required to submit items online and to check the status of current submissions.

 

Submission Preparation Checklist

  1. Заява не була раніше опублікована, так само як і перед іншою конференції для розгляду (або пояснення були представлені в Коментарях до Директора).
  2. Файл заяви є у форматі OpenOffice, Microsoft Word, RTF або WordPerfect.
  3. Усі URL адреси в тексті (наприклад, http://pkp.sfu.ca) активовані і готові бути натиснутими.
  4. Текст написано через один інтервал; використовує 12-ий шрифт; використовує курсив, а не підкреслення (окрім як з URL-адресами) і всі ілюстрації, малюнки і таблиці поміщаються в тексті у відповідних місці, а не в кінці .
  5. Текст відповідає стилістичним і бібліографічним вимогам схеми в Вказівки для авторів, які знаходяться у розділі Про конференцію.
  6. Якщо подавати заяву в рецензований трек конференції, імена авторів будуть видалені із заяви разом з «Автор» і роками, що використовується в бібліографії і виноски, на відмінно від ім'я автора, назви статті, і т.д.
  7. Якщо відправляються матеріали відрецензовані, всі Microsoft Office документи (включаючи супровідні файли) були збережені вибором меню Файл і вибором пункту Зберегти як; клікаючи Інструменти (або опції в Mac); клікаючи Безпека; вибираючи "Видалити персональну інформацію з властивостей файлу при збереженні"; клікаючи Зберегти.
 

Положення про авторські права

Автори, які подаються на цю конференцію згодні з наступними умовами:
a) Автори зберігають авторське право на свої роботи, дозволяючи конференції розмiстити дані неопубліковані роботи по Ліцензія загальної творчої атрибуції,яка дозволяє іншим вільний доступ, користуватися і обмінюватися роботами, з підтвердженням авторства твору та його первісного подання на цій конференції.
б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і увійти в окремих, додаткових контрактах на невиключний розподіл і подальшу публікацію цієї роботи (наприклад, опублікувати переглянутий варіант в журналі, розмістити його на інституційний репозитор або опублікувати її в книзі), з визнанням його первісного подання на цій конференції.
в) Крім того, авторам рекомендується розміщувати і обмінюватися роботами в Інтернеті (наприклад, в інституціональному репозиторі або на їх сайті) в будь-якій точці до і після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти введені на сайт цієї конференції, будуть використані виключно для досягнення поставлених і задекларованих цілей конференції і не будуть доступні для будь-яких інших цілей, або інший протилежною стороною.